63-400 Ostrów Wielkopolski , ul. Strumykowa 30, tel./fax. 62 735 16 94

Oferta

Firma DOMAR IBIC powstała z podziału firmy DOMAR Budownictwo Architektura, która działa na rynku budowlanym od 1994 roku.

Specjalizacją firmy DOMAR IBIC są obiekty budownictwa inżynieryjnego, które z uwagi na oddziaływanie czynników zewnętrznych oraz wszelkich mediów, wymagają zastosowania dodatkowych izolacji chemoodpornych. W obszarze działania firmy DOMAR IBIC są stacje uzdatniania wody, zbiorniki wody pitnej, studnie kanalizacyjne, przepompownie ścieków oraz oczyszczalnie ścieków.

Drugą gałęzią działalności firmy DOMAR IBIC są iniekcje ciśnieniowe, zarówno uszczelniające jak i scalające. Wykonujemy prace związane z sklejeniem siłowym obiektów w których na elementach konstrukcyjnych pojawiły się rysy. Iniekcja ciśnieniowa jest również szeroko stosowana do prac uszczelniających. Firma DOMAR IBIC wykonuje uszczelnienia przejść rurowych, uszczelnienia struktury betonu, wytwarzanie izolacji poziomej i pionowej w przypadku ich braku lub odtwarzanie istniejących gdy zostały uszkodzone.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na prowadzone prace udzielamy gwarancji nawet do 5 lat. Jest to możliwe dzięki wyspecjalizowanej kadry pracowniczej, która dzięki wiedzy technicznej i doświadczeniu realizuje trudne zadania. Stosowanie materiałów czołowych producentów europejskich i amerykańskich, zapewnia bezpieczną aplikację jak i wieloletnią trwałość zaaplikowanych materiałów.